Odbierz Voucher -80% na szybki hosting
Odbierz Voucher
" />
quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Ukraińska jesień z o2 i off roadem

Data : 2013-10-17
quadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquadyquady

Wyjazd ten był pierwszym z trzech zaplanowanych eventów dla naszego Klienta. Uczestnicy mieli wiele okazji, by poczuć smak jazdy samochodem terenowym w różnych warunkach- adrenaliny i silnych emocji nie brakowało. Piękno Karpat Ukraińskich dostarczyło dodatkowych pozytywnych wrażeń. Ukraina o tej porze roku to rewia kolorów, a postoje przy rzece Stryj, w malowniczych dzikich zakątkach czy przejazdy przez wioski, gdzie czas stanął w miejscu z pewnością dostarczyły wspomnień na długi czas.

Nie zabrakło także emocjonujących zajęć linowych-zjadów z mostu. Wspólne posiłki- ogniska, kociołek były okazją do zabawy i integracji.

Nocleg w Truskawcu światowej sławy uzdrowisku był miłym akcentem w całej wyprawie. Wieczorna impreza połączona z karaoke bardzo spodobała się Uczestnikom.

Ostatnim punktem na Ukrainie był Lwów z piękną klimatyczną starówką, eklektyczną w swym stylu Operą i liczną zabudową sakralną.

 

Jesteśmyy pewni, iż kolejne wyjazdy okażą się równie udane i obfitujace w miłe wspomnienia.

Dziękujemy!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie