quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Polinezja Francuska - rejs żeglarski katamaran Bora Bora
Termin: 2011.02.28 - 2011.03.14
Kraj: Polinezja Francuska
Kategoria: jachty, quady, samochody terenowe, nurkowanie, kampery, barki, narty
Cena: 4800,00 PLN
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Polinezja Francuska - rejs żeglarski katamaranem Bora Bora

Proponowana trasa 14. dniowego rejsu. Wypłynięcie z Raiatea (Faaroa Bay)

1 dzień: Zaokrętowanie: Faaroa Bay
2 dzień: Motu Ceran 10 Mm
3 dzień: Avea Bay, Huahine 28 Mm
4 dzień: Port Bourayne, Huahine 4 Mm
5 dzień: Fare, Huahine 5 Mm
6 dzień: Raiatea 25 Mm
7 dzień: Yacht Club, Bora Bora 30 Mm
8 dzień: S & NE Lagoons, Bora Bora 10 Mm
9 dzień: Motu Topua, Bora Bora 5 Mm
10 dzień: Motu Tau Tau, Tahaa 24 Mm
11 dzień: Baie Hamene, Tahaa 14 Mm
12 dzień: Marina Iti, Tahaa 6 Mm
13 dzień: Raiatea 5 Mm
14 Faaroa Bay 4 Mm
15 dzień: Wyokrętowanie

 

Huahine – Polinezja Francuska, rejs morski
Kolorowe rybki oświetlone słońcem o zachodzie i migoczące w porannych jego promieniach...tak może rozpoczać się kolejny etap rejsu przy wyspie Huahine. Oprócz dobrze osłoniętych zatok z plażami pokrytymi koralowym piaskiem, można tu zobaczyć także jedyne jezioro na wyspie - Fauna Nui. Ta jedna z wysp należących do Polinezji Francuskiej jak inne wyspy otoczona jest laguną odciętą od morza rafami koralowymi.

 

Raiatea – Polinezja Francuska, rejsy morskie
Raiatea nazywana jest często „świętą wyspą” , uznawana jest za kolebkę polinezyjskiej cywilizacji oraz centrum życia kulturalnego i religijnego 1000 lat temu. Na zboczach góry Temehani rośnie rzadki biały kwiat z czterema płatkami, który otwiera się każdego ranka z charakterystycznym odgłosem Tiare Apetahi (występuje tylko tutaj - na wyspie Raiatea). Raiatea słynie z bujnych zielonych dolin i oszałamiających wodospadów, to druga co do wielkości po Tahiti wyspa Polinezji Francuskiej. Wzdłuż wyspy rozciąga się piękna laguna, która sprzyja wypoczynkowi.

Bora Bora - Polinezja Francuska, rejs żeglarski
jedna z najpiekniejszych wysp wchodzących w skład archipelagu Wysp Towarzystwa. Bora Bora to piaszczyste plaże idealne miejsce na wypoczynek, turkusowa laguna z różnorodną i wielobarwną fauną dla amatorów nurkowania i innych sportów wodnych. Na Bora Bora zwanej także „Perłą Pacyfiku” tropikalna roślinność i kwiaty nadal osłaniają doliny i zbocza wzgórz, a mieszkańcy nadal sprzedają ananasy, taro i świeżo złowione solandry z przydrożnych straganów. Tu możesz obserwować wieloryby i karmić rekiny lub podczas rejsu na jachcie obserwować życie podwodne żówi morskich i płaszczek.

Tahaa – Polinezja Francuska, rejsy żeglarskie
Turkusowe laguny dookoła wyspy Tahaa urzekły już nie jednego turystę. Na rafach dookoła tej wyspy Polinezji Francuskiej znajduje się kilkadziesiąt farm hodowców czarnych pereł. Niskie wyspy okalające atol (motu), porośnięte głównie palmami kokosowymi nęcą złoto-piaszczystymi plażami. Nurkowanie nad koralowcami to gwarancja przeżycia niesamowitych wrażeń oraz intymnych spotkań z kolejnymi dotąd niespotykanymi gatunkami tropikalnych ryb.

 

 

Aby wziąć udział w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie. Zapraszamy na rejsy żeglarskie z Fun Sail

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie