quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Rejs Śródziemnomorski Włochy - Francja
Termin: 2011.06.05 - 2011.06.19
Kraj: W, Francja
Kategoria: jachty, quady, samochody terenowe, nurkowanie, kampery, barki, narty
Cena: od 690 EURO
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Rejs Śródziemnomorski Włochy - Francja

Termin: 05.06-19.06.2011

Marina: Genua

Jacht: Elan 434lub inny w zależności od liczby załogi

Cena - 690 EUR studenci
        - 730 EUR niestudenci

Cena zawiera:
- usługi skippera
- pobyt na jachcie (udział w czarterze)
- opłaty klimatyczne
- sprzątanie końcowe jachtu
- pościel

Cena nie zwiera:
- Transportu do/z Genui (tanie linie lotnicze!! – np. z Warszawy Alitalia przez Rzym obecnie ~430 PLN w obie strony!!)
-zrzutki na paliwo, mariny, jedzenie (ok 10 EUR/os/dzień)
- jednego obiadu dla 10 osób (całej załogi)
- kaucji zwrotnej w wysokości ok 250 EUR/os,  kaucja może ulec zmianie w przypadku zmniejszenia się liczby załogi lub przy zmianie jachtu

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na nietuzinkowy rejs po Morzu Liguryjskim!
Trzon załogi będą stanowili sympatyczni studenci z różnych zakątków świata. Rejs będzie zatem miał charakter międzynarodowy. Jest to znakomita okazja, aby podszkolić swój angielski i spędzić czas w doborowym towarzystwie!!

Termin: 05.06. – 19.06. (do 06.06 rano wszyscy muszą pojawić się w Genui)

Planowana trasa jest bardzo ambitna. Chcemy zobaczyć jak najwięcej pięknych zakątków Morza Liguryjskiego!! Jest to jedyna taka okazja, aby zwiedzić tak dużo zaledwie w 2 tygodnie!!

Trasa: Genua – Chiavari/Lavagna – La Spezia – Livorno (Pisa) – Elba (Portoferraio + D’Azzuro) – Korsyka: Porto Vecchio – Bonifacio – Propriano – Ajaccio – Cargese – Genua

Jak widać zaczynamy i kończymy rejs w Genui. Z Genui wyruszamy w niedzielę 07.06 do Chiavari lub Lavagny, a następnie do dużego portu Włoch w tym regionie, jakim jest renesansowa La Spezia.
Stąd kilka godzin płynięcia dzieli nas od Livorno, gdzie zostawimy nasz jacht i udamy się na zwiedzanie Pizy, której chyba nikomu nie trzeba reklamować.
Następnym przystankiem jest wyspa Napoleona – Elba. Na początku zawitamy w stolicy wyspy – Portoferraio, aby potem opłynąć ją od Wschodu i dotrzeć do Porto d’Azzuro skąd pójdziemy na wycieczkę dookoła ciągle funkcjonującego więzienia Napoleona. Elba, jak zwykle, zachwyci nas zapewne nietuzinkową atmosferą i roślinnością.
Potem czas popłynąć w stronę pierwszego portu na Korsyce. Tu czeka nas pierwszy dłuższy przelot. Zmieniamy przyjaciół z Włochów na Francuzów i delektujemy się widokami plaż w Porto Vecchio, aby potem ruszyć do Bonifaccio, gdzie znajdują się słynne i malownicze domy zbudowane tuż nad urwiskiem skalnym.
Zawitamy jeszcze do turystycznego Priopirano, aby dotrzeć do jednego z największych ów Korsyki – Ajaccio. To tutaj urodził się Napoleon Bonaparte, co można zauważyć niemalże na każdym kroku przemierzając miasto.
O ile czas nam pozwoli na naszej drodze do Genui, naszego portu macierzystego, zawitamy jeszcze w Cargese.
(Więcej o planach naszej podróży w mojej pełnej ofercie)
Rejs ma charakter turystyczno-przyjemnościowy. Niemniej jednak czeka nas sporo pływania, ze względu na bogaty program wycieczki. Podczas rejsu będzie istniała możliwość nauki żeglowania w dowolnym zakresie, który zależy tylko od życzeń załoganta :-)
Podzieleni będziemy na wachty, aby każdy mógł poczuć wiatr we włosach i pokierować pełnomorskim jachtem. Każdy z członków załogi będzie aktywnie uczestniczył w życiu jachtowym, tj. prowadził wachtę nawigacyjną (prowadzenie jachtu), czy kambuzową (gotowanie), pomagał w manewrach portowych.
Po rejsie zostanie wystawiona oficjalna opinia z rejsu, która jest pełnoprawnym dokumentem uprawniającym do zdawania wyższych stopni żeglarskim PZŻ.
Śpimy i jemy w zasadzie zawsze na jachcie (poza wypadami do knajp oczywiście). To jest nasz dom na te dwa tygodnie.
Nasz jacht to komfortowy ELAN 434 z 2008 roku, a więc niemalże nowy!!

 

Aby wziąć udział w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.

Dodatkowe Atrakcje:


imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie