quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Tajlandia - Rejs morski katamaranem
Termin: 2011.02.20 - 2011.03.06
Kraj: Tajlandia
Kategoria: jachty, quady, samochody terenowe, nurkowanie, kampery, barki, narty
Cena: 4700,00 PLN
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Zapraszamy Cie na rejs katamaranem w Tajlandii. 14 dni na jachcie! Poznaj tą barwną, niespotykaną nigdzie kulturę, wiecznie uśmiechniętych mieszkańców... Wiele atrakcyjnych plaż i idyllycznych zakątków czeka na Ciebie w krainie uśmiechu - Tajlandii ... Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Nie zastaniawiaj się... Rejs w Tajlandii z Fun Sail...

Termin: 20.02.2011 - 06.03.2011
Koszt transportu: ok. 3500 zł
Jacht: Lagoon 440
Cena zawiera:

  • pobyt na jachcie - katamaran
  • usługi skipera,
  • realizację rejsu i programu,
  • podatek Vat,
  • ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

  • wyżywienia, paliwa, wody, opłat portowych, lokalnych opłat administracyjnych(ok.100 euro)
  • opłat za transport,
  • kaucji zwrotnej ok. 150 euro

 

Proponowana trasa 14. dniowego rejsu. Rejs Tajlandia
1 dzień: zaokrętowanie, Yacht Haven Marina, Phuket
2 dzień: Koh Hong, Phang Nga Bay, 10 Mm
3 dzień: Koh Roi lub Koh Ku Du Yai, 10 Mm
4 dzień: Koh Hong Krabi, 10 Mm
5 dzień: Rai Le Beach, 10 Mm
6 dzień: zwiedzanie Krabi/Koh Dam
7 dzień: Phi Phi Don, 15 Mm
8 dzień: zwiedzanie wysp Phi Phi
9 dzień: Koh Lanta Yai, 10 Mm
10 dzień: Phi Phi Lee, 10 Mm
11 dzień: Koh Rang Yai, 20 Mm
12 dzień: południowo-zachodnie wybrzeże Phuket, 12 Mm
13 dzień: Koh Rang Yai, 18 Mm
14 dzień: Yacht Haven Marina, Phuket, 15 Mm
15 dzień: wyokrętowanie

Phuket - Tajlandia
Wyspa Phuket - najsłynniejsze kąpielisko w Tajlandii, oddalone ok. 900 km od Bangkoku, należy do najpopularniejszych regionów wypoczynkowych w Azji. "Perła południa", zajmująca powierzchnię 539 km2, jest równocześnie największą wyspą Tajlandii. Przepiękne, piaszczyste plaże w małych i dużych zatokach, okoliczne wysepki, bujna, tropikalna roślinność i krajobrazy należące do najpiękniejszych na południu Tajlandii. Do tego lazurowa, czysta woda i przepiękne rafy koralowe Morza Andamańskiego. słynie przede wszystkim ze wspaniałego wybrzeża. Ta południowa wyspa Tajlandii zwana jest rajem z powodu wielu atrakcyjnych plaż i idyllicznych wysp oblewanych przez ciepłe, turkusowe wody Morza Andamańskiego.

Zatoka Phang Nga - Tajlandia
Na północny-zachód od Mariny leży Phang Nga Bay, Morski Park Narodowy w Tajlandii i obszar pięknego, naturalnego krajobrazu to idealne miejsce, żeby odwiedzić je płynąc w rejs w Tajlandii. Żeglowanie tutaj jest bezpiecznie niemal przez cały rok i większość żeglarzy właśnie tutaj zaczyna rejs spędzając 2 lub 3 dni na podziwianiu okazałych wysp wapiennych Ko Phanak i Koh Hong z ich liczni jaskiniami. Można także rzucić kotwicę przy Koh Yang i miejscową łodzią popłynąć do sławnej wyspy Jamesa Bonda albo dalej do Koh Pan Yi, typowej muzułmańskiej wsi Sea Gypsy wybudowanej na palach.

Plaże Krabi - Tajlandia
Główna plaża w Ao Nang jest dobrze zagospodarowana i posiada połączenie z miastem Krabi za pomocą lokalnej komunikacji. Do dwóch zatok na południowy-wschód nie dochodzi żadna droga. Plaże i krajobraz w tym rejonie w Tajlandii są fantastyczne z doskonałymi miejscami do nurkowania.

Grupa Dam Ko lub Wyspy Chicken. Tutaj znajdują się znakomite tereny z rafami koralowymi do nurkowania. Jest tutaj śliczna miejscowa tajlandzka restauracja (otwarta tylko podczas sezonu wiatrów północno-wschodnich), a wyspa warta jest obejrzenia na piechotę. Płynąc stąd w kierunku Ko Phi Phi natrafiamy na Wyspy Bamboo, bardzo atrakcyjne do nurkowania.

Koh Phi Phi - Tajlandia
Główna wyspa w grupie Koh Phi Phi to Koh Phi Phi Don, gdzie można uzupełnić zapasy, małe sklepy sprzedają owoce i warzywa, można wykupić nurkowania, wyprawy wędkarskie na dużą rybę, są też kawiarnie Internetowe, masażyści, restauracje i bary. Możliwość zatankowania wody przy kei! Przy okazji rejsu w Tajlandioi płynąc przez Koh Phi Phi Lee trzeba zwiedzić piękną zatokę Maya, malowniczo położoną piaszczystą lagunę z białymi plażami, otoczonymi przez wapienne klify. Jaskinia Wikingów jest powszechnie znana z ptasich gniazd, które są zbierane przez miejscowych dla przyrządzenia słynnej zupy - z ptasich gniazd!

Koh Lanta - Tajlandia
Często opisywany jako Phuket sprzed 20 lat. Tempo życia na Koh Lanta jest powolne. Znajdują się tutaj dwie śliczne plaże wzdłuż zachodniego wybrzeża i kilka dobrych kotwicowisk na wschodnim wybrzeżu. Wyspy na południe mają dobre warunki do nurkowania i jaskinię Emerald na Ko Muk, którą warto zwiedzić.

Koh Rok - Koh Tarutao - Tajlandia.
Ten obszar w Tajlandii oferuje szeroką gamę kotwicowisk. Wyspy Liang Ko i Ko Phetra na północy są spokojne i ciche, przepełnione lokalną przyrodą. Dalej na południe znajduje się wyspa - kurort Koh Bulon i wielka wapienna wyspa Koh Tarutao. Na zachód Tarutao leży grupa Butang z nieprawdopodobnymi warunkami do nurkowania należącymi do dziesięciu najlepszych tego typu miejsc na świecie.

 

 Aby wziąć udział w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.

Ekipa Fun Sail zaprasza na rejsy w Tajlandii.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie