quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Turcja - rejs Turystyczny
Termin: 2011.06.12 - 2011.06.26
Kraj: Turcja
Kategoria: jachty, quady, samochody terenowe, skutery sniezne, nurkowanie, kampery, barki, narty
Cena: 3350,00 PLN
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Orientalna kultura, przepiękne piaszczyste plaże, duża ilość starozytnych zabytków i wybrzeża mórz: Śródziemnego, Marmara, Czarnego i Egejskiego - przyciągają aby odwiedzić Turcję. Zapraszamy na czternastodniowy rejs Bavarią 44.

 

Termin: 12.06.2011 - 26.06.2011
Marina: Gocek
Transport: samolot (cena ok. 2000 zł)
Jacht: Bavaria 44

Cena zawiera:

  • miejsce w kabinie
  • opiekę skippera
  • podatek VAT
  • transfery z loniska
  • ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

  • kaucji zwrotnej 180€
  • kasy jachtowej 150€
  • biletu lotniczego ok 2000 zł
  • wyżywienia

Opis proponowanej trasy - Rejs na katamaranie Turcja

GOCEK - BOZBURUN - GOCEK

Kraj: Turcja
Czas: rejs dwutygodniowy


1 dzień – zaokrętowanie Gocek - Gocek - Wall Bay 6 Mm
2 dzień - Wall Bay - Ekincik 32 Mm
3 dzień - Ekincik - Loryma 32 Mm
4 dzień - Loryma – Bozburun 14 Mm
5 dzień - Bozburun - Dirsek 8 Mm
6 dzień - Dirsek - Keci Buku 10 Mm
7 dzień - Keci Buku - Port Losta 6 Mm
8 dzień - Port Losta - Datca 18 Mm
9 dzień – Datca - Ova Buku 10 Mm
10 dzień - Ova Buku - Soyut 23 Mm
11 dzień - Soyut - Marmaris 35 Mm
12 dzień - Marmaris - Deep Bay 40 Mm
13 dzień - Deep Bay - Gocek 8 Mm
14 dzień – wyokrętowanie Gocek

GOCEK - rejs morski
Port położony w bajecznej malowniczej okolicy, jak również zatoka oraz mała, cicha wioska rybacka o tej samej nazwie, otoczona przez góry. Jedynym hotelem w tej miejscowości jest Swissôtel Göcek Marina Resort. Gocek jest idealnym miejscem do żeglowania oraz pływania na motorówkach. Liczne restauracje i bary serwują międzynarodowe, śródziemnomorski oraz tureckie jedzenie oraz zapewniają niesamowite widoki.

WALL BAY - rejsy morskie
Przepiękna zatoka położona 15 mil od zatoki Kleopatry, określana mianem sielankowej zatoki z powodu jej nadzwyczajnego piękna. Nazwa zatoki pochodzi od ściany, która rozdziela przylądek Lydae. Jest to doskonałe miejsce do pływania oraz spływów kajakowych. Dwie lokalne restauracje, które serwują bardzo dobre jedzenie organizują również niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju wieczory przy ognisku.

LORYMA - rejs żeglarski
Loryma była antycznym miastem położonym na półwyspie Datca. Miasto powstało w 7 wieku p.n.e. Dzisiaj miasto nosi nazwę Bozuk Buku. Jest to również przepiekna zatoka o tej samej nazwie z uroczymi mniejszymi zatoczkami oraz wieloma przybrzeżnymi restauracjami. Można tutaj zwiedzić starożytne cytadele Loryma, położone niedaleko miejsca zakotwiczenia.

BOZBURUN - rejsy żeglarskie
Małe portowe miasto, położone na półwyspie Bozburun, na przeciwko greckiej wispy Simi. Miasto to liczy około 2500 - 3000 mieszkańców. Leży pomiędzy zielonymi górami półwyspu Datca, otoczone przez gaje cytrynowe i pomarańczowe. Bozburun jest świetnym miejscem na spędzenie wakacji. Zatoka Bozburun posiada główną stocznię, gdzie powstają sławne jachty “gulet”. Bozburun jest rajem dla żeglarzy, nie tylko z powodu wiatrów wiejących przez cały sezon, ale również ze względu na liczne małe zatoczki, odpowiednie do nurkowania oraz krystalicznie czystą wodę.

KECI BUKU - rejs morski
Oddalone o 5 mil od Selimie, jedno z najładniejszych miejsc zakotwiczenia statków w Turcji. Panują tutaj świetne warunki do nurkowania i zwiedzania. KoZnajdują się tutaj słynne ruiny Bybassos, które były częścią starożytnego miasta Caria.

DATCA - rejsy morskie
Miejscowość założona Ok. 700 r.p.n.e. przez przybyszów z Argos – dawne Knidos. Dzisiaj miejsce to słynie ze wspaniałych plaży (Tasilik, Kumuluj, Azali). Port jachtowy lezy na południe od miasta, otaczają go sklepy, tawerny i restauracje. Warto udać się do starego Datca, gdzie można zobaczyć stare domy i poznać prawdziwe zycie ludzi tego regionu.

OVA BUKU - rejs żeglarski
Oddalone o 12 mil, od znanej tureckiej miejscowości turystycznej Knidos, położone niedaleko starożytnego Triopium. Miejscowość Ova Buku słynie z przepięknych plaż w okolicy Ogun.

MARMARIS - rejsy żeglarskie
To największy w Turcji port jachtowy. Obok przystani znajdują się liczne kawiarenki i sklepiki z pamiątkami. To tutaj wielki admirał Horatio Nelson przygotowywał swoją flotę do bitwy pod Abukirem. Pośród hoteli kryje się stara część miasta (Kaleci) i zamek. Mimo że do niedawna Marmaris było tylko niewielką rybacką wioską, to jednak historia miasta sięga 2500 lat wstecz – na wzgórzu Asar Tepe, oddalonym ok. 1,5 km na północ od centrum miasta, można podziwiać pozostałości z czasów greckich.

DEEP BAY - rejs morski
Zatoka, w której położony jest największy turecki port jachtowy Marmaris, gdzie znajduje się wiele historycznych pozostałości, takich jak: stara częś miasta Kaleci, zamek, wzgórze Asar Tepe z pozostałościami z czasów greckich.

Aby wziąć udział w rejsie nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.

Organizujemy również imprezy dla firm.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie