quady wynajem quadów wypożyczalnia quadów

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Wyprawa motocyklowa Caucasian Challenge off road
Termin: 2011.04.14 - 2011.04.30
Kraj: Europa
Kategoria: quady, samochody terenowe
Cena: 1500,00 EURO
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Nasza ekspedycja to nieustająca przygoda, która prowadzi przez regiony, o których prawdopodbnie słyszałeś tylko w wiadomościach. Wyprawa motocyklowa obejmuje:Węgry, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Kosowo, Albanię, Macedonię, Bułgarię, Turcję Gruzję i Armenię. To ciągła dawka adrenaliny i niezapomniane przeżycia!

Termin: 14.04 -30.04.2011

Cena zawiera:

- ubezpiecznie
- opłaty wizowe

Cena nie zawiera:

- paliwa
- wyżywienia
- zakwaterowania
- dodatkowych atrakcji

 

 

 

 

Trasa:

Wyprawa startuje w Budapeszcie, stolicy Węgier. Stamtąd kierujemy się w kierunku południowym, przekraczamy granicę z Chorwacją, następnie przejeżdżamy przez Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Kosovo. Przed opuszczeniem Bałkanów na naszej trasie znajdją się też Albania, Macedonia i Bułgaria. Poprzez Cieśninę Bosfor dostajemy się do Istambułu. Nasza wyprawa wiedzie przez całą długość Turcji. Kolejnym punktem naszej trasy jest Gruzja, w której zobaczymy zieloną, bujną Adżarię, przejedziemy pomiędzy majestatycznymi wierzchołkami Wielkiego Kaukazu, ujrzymy zapierające dech w piersiach kaniony Małego Kaukazu. Następnie droga prowadzi w dół, do Armenii, przez niepewny politycznie region Górski Karabach. Przygodę kończy się w stolicy Armenii – Erewaniu.

Czego oczekiwać podczas rajdu?

Z reguły poza informacjami o wojnach i Konfliktach na Bałkanach i Kaukazie mało kto wie coś o położonych tam państwach. Te bogate historycznie i kulturowo kraje są dostępne dla każdego z odrobiną odwagi. Caucasian Challenge to coś dla tych, których interesują wyzwania – wyprawy w obszary, których nie ma na współczesnych mapach. Wspaniali miejscowi ludzie, starożytna architektura, złe drogi i błotniste ścieżki, bezkresne widoki, pola minowe, spalone czołgi, wyżynny teren, podzwrotnikowe strefy, cudowne plaże, intensywne upały i przeraźliwe zimno.

Tak jak w każdej wyprawie, także i tutaj Twoim największym sprzymierzeńcem jest poczucie humoru i uśmiech.

7000 kilometrów ( 4350 mil) dróg różnej jakości! Nowoczesne autostrady, nieutwardzone, żwirowe drogi, błotniste trasy, niezmierzone, suche jak pieprz drogi pustyń, czasem nieprzejezdne szlaki zalane przez powodzie i osuwiska... Oczywiście można trzymać się polecanych na mapach tras, wiodących w spektakularne części kraju. W wielu przypadkach rekomendowane drogi znajdują się blisko trasy naszej wyprawy... ale czy nas interesuje jazda nudną autostradą?

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie